Hakkımızda

Matbaacılık sektörüne mükemmel çözümler üretmek amacıyla kurulmuş tecrübeli bir Basımeviyiz.

Matbaacılık sektöründeki zorlukları kolaylaştıran, hata oranını sıfıra indiren, göz alıcı tekniklerle eserlerinizi dizayn ederek, ihtiyaçlarınızı güven, kalite, hizmet ve özveriye dikkat ederek karşılayan Kültür Sanat Basımevi, yalnızca yurt içi çalışmalarla değil yurt dışı çalışmalarla da etkinlik ağını geliştirmektedir. 

Avrupa'dan Ortadoğu'ya yayılan geniş yelpazemizle uluslararası ticarette, küçük hacimliden büyük hacimliye güvenilir ve kalıcı işbirlikleriyle sizlerleyiz.
Her türden ihtiyaca karşılık verdiğimiz matbaacılık sektörünün tüm inceliklerini, nakış gibi işleyerek, sizlere yurt içi ve yurt dışı hizmet sunuyoruz. Kusursuzu arzu eden, estetik ve kaliteyi önemseyen tüm müşterilerimizi Kültür Sanat Basımevi'ne davet ediyoruz.

 

Basımevi bölümümüzde öncü sektörlerden özellikle eğitim sektörünün her dalında, spesifik ihtiyaçları karşılayacak çeşitli uygulamalarla en ideal kitap formunu eğitimcilere sunan Matbaamız günümüzün sürekli güncellenen baskı teknikleri ve ciltlemelerini de uygulamaya almış olup, uluslararası beklentileri kendine özel çözümleriyle karşılamak konusunda da iddialıdır.


Uzmanlık alanı kitap üretimi olan Kültür Sanat Basımevi, süreç içerisinde kitapevleri konseptine uygun olarak kitapların tamamlayacı dostları hobi ve oyun alanlarında da üretim kabiliyetini ortaya koymuş, artan talepleri karşılamak üzere uzmanlaşmaya ve yatırımlarını genişletmeye devam etmektedir.


Alt tarafı bir matbaa ürününün ne derece üst perdeden kaliteye dönüşebileceğini siz değerli müşterilerimize dünden yarına her daim butik hizmet vererek sunmakta olan Kültür Sanat Basımevi ailesi olarak sizlerle birlikte ilerlemekteyiz.

 

 

 

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini süratle değerlendirmek.. 

İhtiyaç anında en iyi kalitede çözüm üretmek...

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve uluslararası kalite normlarına uygun olarak karşılamaktır.

 

 

 

 

 

Vizyonumuz

Teknolojinin tüm imkanlarını hizmete sunabilecek makine ve ekipmanı kurmak... 

Gelişerek değişen şartlara uyum sağlayabilecek eğitimli personel ile çalışmak...

Müşterilerimizi gerek ürün ve gerek kurumsal yapısıyla en iyi prezante edebilecek donanıma sahip olmak...

Müşteri memnuniyetini sağlamaktır.